Privaatsuspoliitika
Viimati uuendatud 26.10.2021
Privaatsuspoliitika
Isikuandmete töötlemine

Isikuandmeid töötleb:
33 Kaday OÜ, 
Reg. 14800780; 
aadress: Pallasti 23-28, 11416, Tallinn, Harjumaa, Eesti; 
telefon: (+372)53992093; 
e-post: info@tegelasedisain.ee 

33 Kaday OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale firmale STRIPE.
www.tegelasedisain.ee asub Clickfunnelsi keskkonnas, mis kasutab küpsiseid, mis tähendab, et bot võib jälgida Sinu käitumisharjumusi internetis ning selle põhjal võib visata sulle mõne reklaami, nagu tänapäevases infoühiskonnas need asjad käivad.

Kuna CLICKFUNNELS „like“ süsteem ja kommenteerimine on sünkroonis nt Facebooki ja teiste sotsiaalmeedia platvormidega, siis ka seda loetakse küpsiste kasutamiseks. Selgitav artikkel sellel teemal on siin: https://raha.geenius.ee/blogi/ari-ja-oigus/kusi-luba-like-nupp-veebilehel-teeb-sinust-facebookiga-samavaarse-andmetootleja/

Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebileht saadab kasutaja arvutis asuvasse küpsiste faili. Küpsiseid on kahte tüüpi.

* Püsiküpsised jäävad Teie arvuti küpsiste faili püsivalt. Neid võidakse kasutada näiteks selleks, et tunda ära, et Te olete korduv lehe külastaja ning kohandada veebilehe sisu vastavalt Teie vajadustele ning koguda statistilisi andmeid.

* Seansiküpsised on ajutised ning kustuvad, kui Te veebilehelt lahkute või veebilehitseja sulgete. Seansiküpsiseid võidakse kasutada lehe teatud funktsioonide, nt sisselogimise võimaldamiseks ja erinevate teemade avamiseks.

Küpsiseid kasutatakse veebilehel parema kasutuskogemuse pakkumiseks. Küpsised võimaldavad meie veebiserveritel kasutaja ära tunda ja kohandada sisu automaatselt vastavalt kasutaja vajadustele, kui nad lehte külastavad. Küpsiste kasutamine aitab meil ka kergemini meie kasutaja vajadusi tuvastada. Nad annavad meile kasutusstatistikat, mis võimaldab meil mõõta ja parandada oma veebilehe toimimist.

Meie küpsiseid võivad luua erinevad teenusepakkujad, kes aitavad meil oma veebiteenuseid pakkuda. Nendeks on näiteks Google ja Facebook. Veebilehe kasutajatelt eeldatakse küpsiste kasutamisega nõustumist, kui nende veebilehitseja sätetes on küpsised lubatud. Kui Te küpsised ära keelate, võib suur osa meie veebilehe teenustest ja funktsioonidest olla piiratud. Näiteks ei pruugi leht Teie personaalseid sätteid meeles pidada.

Te võite alati valida, kas soovite oma veebilehel küpsised lubada või mitte. Kui Te küpsiseid lubada ei soovi, võite oma veebilehitseja sätetes küpsised automaatselt ära keelata või lasta end igal üksikul juhul eraldi teavitada, kui veebileht nõuab küpsise lisamist. Vajalike seadistuste tegemiseks vaadake palun oma veebilehitseja abi funktsiooni.

Me anname endast parima, et pakkuda Tellijatele huvitavat ja valgustavat materjali, me anname endast parima, et ka tehniliselt kogu süsteem koos püsiks nõnda, et kliendil oleks Tegelase Disaini kasutamine võimalikult mugav. Meie koostööpartneriteks www.tegelasedisain.ee haldamisel, majutamisel, tasustamisel ja muud moodi funktsioneerimisel on professionaalid, kes ise vastutavad oma töö kvaliteedi eest.

Töödeldavad isikuandmed
Ees- ja perekonnanimi;
E-post;
Teenuste maksumus;

Isikuandmete töötlemise eesmärk
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuse (TEGELASE DISAIN) haldamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, pakett, kliendi andmed) kasutatakse ostetud pakettide ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada teenuste osutamise seonduvaid küsimusi (klienditugi). Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

Õiguslik alus
Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Vastuvõtjad kellele info edastatakse
Isikuandmed edastatakse www.tegelasedisain.ee haldajale ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks.
Isikuandmed edastatakse vajadusel teenusepakkuja poolt osutatavale raamatupidajale.
Isikuandmeid võidakse edastada infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik www.tegelasedisain.ee funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Turvalisus ja andmete ligipääs
Isikuandmeid hoitakse zone.ee serverites, mis asuvad riikides, mille andmekaitse taset on Euroopa Komisjon hinnanud piisavaks ja/või USA ettevõttetes, kes on liitund andmekaitse kilbi (Privacy Shield) raamistikuga.

Juurdepääs isikuandmetele on www.tegelasedisain.ee toimetajatel, kes saavad isikuandmetega tutvuda selleks, et lahendada Tegelase Disain kasutamisega seonduvaid tehnilisi küsimusi ning osutada klienditoe teenust.
www.tegelasedisain.ee rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.

Isikuandmete edastamine www.tegelasedisain.ee volitatud töötlejatele (makseteenuse pakkujad ja andmemajutus) toimub veebipoe ja volitatud töötlejatega sõlmitud lepingute alusel. Volitatud töötlejaid on kohustatud tagama isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed.

Isikuandmetega tutuvumine ja parandamine
Isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi sisse-logituna Tegelase Disain kasutajaprofiilis.

Nõusoleku tagasivõtmine
Kui isikundmete töötlemine toimub kliendi nõusoleku alusel, siis on kliendil õigus nõusolek tagasi võtta teavitades sellest Tegelase Disain haldajat e-posti teel (info@tegelasedisain.ee).

Säilitamine
Tegelase Disain kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni.
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse kuni seitse aastat.

Kustutamine
Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust Tegelase Disain haldajaga e-posti teel (info@tegelasedisain.ee).
Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Ülekandmine
E-posti teel esitatud isikuandmete ülekandmise taotlusele vastatakse hiljemalt kuu aja jooksul. Klienditugi tuvastab isikusamasuse ja teavitab isikuandmetest, mis kuuluvad ülekandmisele.

Otseturustusteated
E-posti aadressi kasutatakse uudiskirja saatmiseks, kui klient on andnud vastava nõusoleku. Kui klient ei soovi saada uudiskirja, siis tuleb valida uudiskirja jaluses vastav viide või võtta ühendust Telegram.ee toimetusega.
Kui isikuandmeid töödeldakse otseturunduse eesmärgil (profileerimine), on kliendil õigus oma isikuandmete nii algse kui ka edasise töötlemise, sealhulgas otseturundusega seotud profiilianalüüsi tegemise suhtes igal ajal vastuväiteid esitada teavitades sellest toimetust e-posti teel (info@tegelasedisain.ee). 

Vaidluste lahendamine
Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub www.tegelasedisain.ee haldaja abiga (33 Kaday OÜ, Reg. 14800780; aadress: Pallasti 23-28, 11416, Tallinn, Harjumaa, Eesti; e-post: (info@tegelasedisain.ee). Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

Hando Tõnumaa
Tegelase disainer
Copyright 2021 - Tegelase Disain
Powered By ClickFunnels.com